function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Denizli İlinde Dijital Hastane Çalıştayı Düzenlendi

Güncelleme Tarihi: 10/07/2018

Hastanelerimizin dijital seviyelerinin arttırılması ve HIMSS EMRAM Seviye 6 ve Seviye 7 hedeflerine ulaşılması amacıyla Dijital Hastane Değerlendirme Çalıştaylarının beşincisi Denizli'nin ev sahipliğinde 6 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. Bu toplantıya Denizli ilinin hastanelerinin yanı sıra Aydın, İzmir, Manisa, Kütahya, Burdur, Muğla ve Uşak illerindeki hastanelerden yöneticiler katılım gösterdi.

Toplantıda Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE ‘2018 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası’ başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. Sunumda 2017 yılında yürütülen HIMSS çalışmaları ile 2018 yılında güncellenmiş olan HIMSS EMRAM kriterleri anlatıldı ve hastanelerin Seviye 6 için izlemeleri gereken adımlar paylaşıldı. Ayrıca Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünden Esra ZEHİR de "Dijitalleşme Süreci ve Hedeflerimiz" başlıklı bir sunumu ile hastanelerin dijitalleşmelerine katkı sunan projelerine değindi. 

Çalıştayda Denizli'de yer alan tüm hastanelerin seviye 6 süreci ile ilgili Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Berna ÖZTÜRK bilgilendirme yaptı. Buna ek olarak yine il genelindeki başarı sürecini Denizli İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim EMREOĞLU 
ve Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesinden başhekim Uz. Şeniz AYTURAN hastanelerinin "HIMSS Seviye 6 Süreçleri’ ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

Çalıştaylarda sunulan sunumlar:

HİMSS EMRAM HOŞGELDİNİZ.pptx

HIMSS ÇALIŞTAY 06.07.18.pptx
Himms Stage6 Denizli.pptx
Berna Öztürk_Himss sunum.pptx
Dijitalleşme Süreci Hedefleri.pptx
2018 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası Dr. İlker KÖSE - Kopya.pptx


Çalıştaya ait fotoğraflar: