function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HIMSS Türkiye 2015 EMRAM Eğitim Konferansı ve Fuarı

Güncelleme Tarihi: 18/05/2015

Sağlık Bakanlığı ve HIMSS Avrupa işbirliğiyle düzenlenen HIMSS Türkiye EMRAM Eğitim Konferansı ve Fuarının ikincisi, 20-21 Mart 2015 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek. Etkinlik sağlık bilişiminde dünyanın ve ülkemizin önde gelen kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşecek.

Konferansta  dijital hastane değerlendirme başvurusunda bulunan kamu hastanelerinin EMRAM sonuçları da ilan edilecek.  Bu nedenle dijital hastane ödüllerini hangi hastanelerin alacağı konusunda heyecanlı bir bekleyiş sürüyor.

NOT: Sağlık Bakanlığı merkez birimleri ve bağlı kuruluşlardan katılacak personelin http://www.himssturkey.org/ adresinden kayıt yaptırması gerekmektedir. (23.02.2015)

Kayıt ve detaylı bilgi için; www.himssturkey.org  

Katılım ücretlerinin ödenmesi ile ilgili detaylı bilgi için; http://www.sb.gov.tr/TR/belge/1-39606/himss-turkiye-2015-emram-egitim-konferansi-ve-fuari.html