function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İstanbul İlinde Dijital Hastane Çalıştayı Düzenlendi

Güncelleme Tarihi: 01/07/2019


Hastanelerimizin dijital seviyelerinin arttırılması ve HIMSS EMRAM Seviye 6 ve Seviye 7 hedeflerine ulaşılması amacıyla 2019 yılının üçüncü Dijital Hastane Değerlendirme Çalıştayı İstanbul'un ev sahipliğinde 19 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Bu toplantıya İstanbul ilinin hastane yöneticileri yanı sıra Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerindeki hastane yöneticileri de katılım sağladı.

Çalıştayın açılış konuşmasını İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU gerçekleştirdi.

Çalıştayda Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE "2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası" başlıklı sunumda HIMSS EMRAM Seviye 6 için Yol Haritası ile HIMSS EMRAM Seviye 6 revalidasyonu ve Seviye 7 gereksinimleri anlatarak, hastanelerin izlemeleri gereken adımları paylaştı. 

Atyrıca çalıştayda İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesinden Başhekim Uz. Dr. Adnan DEVELİOĞLU ve İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Dr. Orhun Mete ÇEVİK "HIMSS Seviye 6 Süreçleri’ ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

Çalıştayda sunulan sunumlar;

Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE   2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası Dr. İlker KÖSE.pptx

Uz. Dr. Adnan DEVELİOĞLU   HIMSS_SUNUM A. develioğlu.pptx


Dr. Orhun Mete ÇEVİK     Himss Sunum 28122017.pptx
Çalıştay Fotoğrafları;
Çalıştaylarda yapılan sunumlar: