function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Kocaeli İlinde Dijital Hastane Çalıştayı Düzenlendi

Güncelleme Tarihi: 26/06/2019Hastanelerimizin dijital seviyelerinin arttırılması ve HIMSS EMRAM Seviye 6 ve Seviye 7 hedeflerine ulaşılması amacıyla 2019 yılının dördüncü Dijital Hastane Değerlendirme Çalıştayı Kocaeli'nin ev sahipliğinde 21 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Bu toplantıya Kocaeli ilinin hastane yöneticileri yanı sıra Sakarya, Bilecik,Bursa, Bartın, Yalova, Zonguldak, Düzce ve Bolu illerindeki hastane yöneticileri de katılım gösterdi.

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol ERGÜNEY ve Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr. M. Mahir ÜLGÜ tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

Toplantıda Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE "2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası" başlıklı sunumunda HIMSS EMRAM Seviye 6 İçin Yol Haritası ile HIMSS EMRAM Seviye 6 revalidasyonu ve Seviye 7 gereksinimleri anlatarak hastanelerin izlemeleri gereken adımları paylaştı

Çalıştayda Bursa Mudanya Devlet Hastanesinden Op. Dr. Serkan Fatih YEĞEN ve Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesinden Uzm. Dr. Göhan NALBANT ve Dr. Selma BOZKURT YILDIRIM 'Seviye 6 Süreçleri’ ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.Çalıştayda yapılan sunumlar:       

Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE  2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası Dr. İlker KÖSE (2).pptx

Op. Dr. Serkan Fatih YEĞEN HIMSS_Mudanya_son%20hali2.pptx

Uzm. Dr. Göhan NALBANT, Dr. Selma BOZKURT YILDIRIM  Gebze, HİMMS Sunum_20062019.pptx   
Çalıştay Fotoğrafları;