function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İzmir İlinde Dijital Hastane Çalıştayı Düzenlendi

Güncelleme Tarihi: 25/06/2019


Hastanelerimizin dijital seviyelerinin arttırılması ve HIMSS EMRAM Seviye 6 ve Seviye 7 hedeflerine ulaşılması amacıyla 2019 yılının beşinci Dijital Hastane Değerlendirme Çalıştayı İzmir'in ev sahipliğinde 24 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Bu toplantıya İzmir ilinin hastane yöneticileri yanı sıra Uşak, Manisa, Denizli, Muğla, Aydın, Çanakkale, Burdur, Isparta, Kütahya ve Balıkesir illerindeki hastane yöneticileri de katılım sağladı.

İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP tarafından açılış konuşması yapıldı. Ayrıca Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Şahin AYDIN, dijitalleşme sürecinde Genel Müdürlüğün katkıları ve yapılan projelere değinerek, çalıştaya katılan kişilerin sorularını cevaplamıştır. 

Çalıştayda  Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE "2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası" başlıklı sunumda HIMSS EMRAM Seviye 6 için Yol Haritası ile HIMSS EMRAM Seviye 6 revalidasyonu ve Seviye 7 gereksinimlerini anlatarak, hastanelerin izlemeleri gereken adımlar paylaştı. 

Çalıştayda İzmir Tire Devlet Hastanesinden  Başhekim Op. Dr. Fatih HAYALİ, Başhekim Yardımcısı Elife ÖZKAN, Uz. Dr. Gürhan ZİNCİRCİOĞLU, Kalite Yönetim Direktörü Esengül PURKULOĞLU, Başeczacı Zehra ERALTUĞ ve İzmir Ödemiş Devlet Hastanesinden  Başhekimi Dr. Ömer KOÇAK  'Seviye 6 Süreçleri’ ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.Çalıştayda yapılan sunumlar: 
            
Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE   2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası Dr. İlker KÖSE (1).pptx

Op. Dr. Fatih HAYALİ, Elife ÖZKAN, Gürhan ZİNCİRCİOĞLU,Esengül PURKULOĞLU, Zehra ERALTUĞ  Himss Stage 7 Tire DH.pptx
                                                                                           
Dr. Ömer KOÇAK     Ödemiş HIMSS 6 ve 7 SÜRECİ.pptxOZHN2753.JPG


OZHN2761.JPG