function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Yozgat İlinde Dijital Hastane Çalıştayı Düzenlendi

Güncelleme Tarihi: 11/07/2019


Hastanelerimizin dijital seviyelerinin arttırılması ve HIMSS EMRAM Seviye 6 ve Seviye 7 hedeflerine ulaşılması amacıyla 2019 yılının sekizinci Dijital Hastane Değerlendirme Çalıştayı Yozgat'ın ev sahipliğinde 10 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Bu toplantıya Yozgat ilinin hastane yöneticilerinin yanı sıra Kırşehir, Çorum, Amasya, Samsun, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Sivas ve Tokat illerindeki hastanelerden yöneticiler de katılım gösterdi.

Yozgat İl Sağlık Müdürlüğünden Pesonel ve Destek İşleri Başkan Vekili Özgür Şişman ve Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr. M. Mahir ÜLGÜ tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

Toplantıda Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İlker KÖSE "2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası" başlıklı sunumunda HIMSS EMRAM Seviye 6 için Yol Haritası ile HIMSS EMRAM Seviye 6 revalidasyonu ve Seviye 7 gereksinimleri anlatarak, hastanelerin izlemeleri gereken adımları paylaştı. 

Çalıştayda İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Koçak'HIMSS Seviye 6 Süreçleri’ ve Ankara Şehir Hastanesinden Başhekim Op. Dr. Aziz Ahmet SUREL 'HIMSS Seviye 7 Süreçleri’  ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

Çalıştay Sunumları;

Öğretim Üyesi Dr. İlker Köse 2019 HIMSS EMRAM Hedeflerimiz ve Yol Haritası Dr. İlker KÖSE.pptx

Op. Dr. Aziz Ahmet SUREL DİJİTAL HASTANE SUNUM.pptx

Dr. Ömer KOÇAK  Ömer Koçak Yozgat Sunum.pptx
 
Çalıştay fotoğrafları:
IMG_2181.JPG
IMG_2160.JPG