function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

O-EMRAM ve EMRAM Çalıştayı: 1-8 Haziran

Güncelleme Tarihi: 31/05/2021


O-EMRAM ve EMRAM modellerinin sağlık kuruluşlarına aktarılması amacıyla planlanan çalıştaylar bu yıl çevrimiçi (online) olarak 1-8 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. EMRAM çalıştayları, sağlık kuruluşlarından Başhekim veya Başhekim Yardımcısı, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve İdari Hizmetler Müdürü ile İl Sağlık Müdürlüklerinden bilişim uzmanı düzeyinde bir teknik personelin, O-EMRAM çalıştayı ise Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden bir idari ve bir teknik personelin katılımı ile gerçekleştirilecek.
Online olarak gerçekleştirilecek çalıştaya, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr. M. Mahir ÜLGÜ konuşmaları ile başlanacak ve  modelleri anlatmak üzere HIMSS Analitik Türkiye Direktörü Dr. Öğretim Üyesi İlker KÖSE ile devam edecek, ayrıca seviye 7 örnekleri sunumları yapılacak.