function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HIMSS’21 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı 17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya’da

Güncelleme Tarihi: 19/10/2021


T.C. Sağlık Bakanlığı ve HIMSS ABD iş birliği ile bölge ülkelerin Sağlık Bakanlıkları, kamu, üniversite ve özel sağlık tesislerinin tüm sağlık yöneticileri ve sağlık bilişimi profesyonellerinin katılımı ile düzenlenecek olan HIMSS’21 Eurasia Konferansı ve Fuarı, 17-19 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek. Türkiye ve bölge coğrafyadaki ülkeleri hedefleyen HIMSS'21 Eurasia’da, uluslararası konuşmacılar, paneller ve eğitim toplantıları ve B2B görüşmeleri ile sağlık bilişim sektörünün tüm taraftarları buluşacak.

HIMSS’21 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı'nda, değişen ve gelişen sağlık bilişimi alanında, yeni uygulama ve gelişmeleri keşfetmek için tüm sağlık profesyonelleri ve sağlık yöneticileri bir araya geliyor.

3 gün sürecek çalıştayda 2020-2021 yılı içerisinde HIMSS EMRAM ve O-EMRAM seviye 6 ve seviye 7 sertifikası almaya hak kazanmış sağlık tesislerine belge takdim töreni düzenlenecek. Etkinlik özel sektör, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarına açık gerçekleşecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için;
http://himssturkiye.com/tr
https://himsseurasia.com/himss21-kayit-formu/