function PrintElem(elem) { Popup($(elem).html()); } function Popup(data) { var mywindow = window.open('', '', 'height=400,width=600'); mywindow.document.write(data); mywindow.print(); mywindow.close(); return true; }
Facebook Twitter Google Plus Linkedin

2022 yılı Dijital Hastane Çalıştayları Gerçekleştirildi

Güncelleme Tarihi: 28/09/2022EMRAM ve O-EMRAM modellerinin sağlık kuruluşlarına aktarılması amacıyla planlanan çalıştaylar bu yıl çevrimiçi (online) olarak 14-21 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşti.

Online olarak gerçekleştirilen çalıştay, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr. M. Mahir ÜLGÜ’nün açılış konuşmasıyla başladı. Ardından HIMSS Türkiye Direktörü Dr. Öğretim Üyesi İlker KÖSE, “EMRAM ve O-EMRAM” modelleri sunumuyla devam etti. Seviye 6 ve 7 hastane örnekleri ve dijital hastane süreçleri anlatıldı. 6 gün boyunca devam eden çalıştayda katılımcıların soruları cevaplandı.

EMRAM çalıştayına, sağlık kuruluşlarından Başhekim veya Başhekim Yardımcıları, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri ve İdari Hizmetler Müdürleri ile İl Sağlık Müdürlüklerinden bilişim uzmanları düzeyinde teknik personel, O-EMRAM çalıştayı ise Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden bir idari ve bir teknik personelin katılımı ile gerçekleştirildi.

Çalıştaya 900 kişi katılım sağladı.2022_09_14_ HIMSS EMRAM Çalıştay Sunumu - Dr. İlker KÖSE.pptx
2022_09_22_ O-EMRAM HIMSS Çalıştay Sunumu - Dr. İlker KÖSE.pptx
Aydın Didim DH_Ethem Bilgiç.pptx
Çanakkale Ayvacık DH_Emrah Demirci.pptx
İstanbul Bahçelievler DH_Adnan Develioğlu.pptx
İstanbul EAH_Mehmet Toptaş .pptx
İzmir Ödemiş DH_Aytül Güler Şen.pptx
İzmir Tire DH_Elife Özkan.docx
Muhammet Ali Yılmaz_Trabzon Kanuni EAH.pptx
Sakarya ADSH_Metin Çoban.pptx
Sinop Ayancık DH_Hasan Ergenç.pptx
Yozgat Şehir Hastanesi_İsmail ŞİMŞEK.pdf
İstanbul Siyami Ersek GKDC EAH_Uğur Kısa .pptx
Düzce ADSM_Gürcan ÇİÇEK.pdf
Kayseri Pınarbaşı Dh_Funda Kıranatlıoğlu.pptx